Bu Haberi Seveceksiniz Bismil'de bu yaz serin geçecek

Bismil Belediyesi, İbrahim oruç parkı yanında bulunan yüzme havuzunu ücretsiz hizmete sunarak vatandaşların yaz aylarında serinlemeleri ve havuz keyfi yaşamasını sağlayacak.

Bu Haberi Seveceksiniz Bismil'de bu yaz serin geçecek
Bu Haberi Seveceksiniz Bismil'de bu yaz serin geçecek Bismilim.com
Bu içerik 490 kez okundu.

Bismil'de özellikle yaz aylarında Dicle nehrinde boğulma vakalarının azalması ve yüzme öğrenmek isteyenler için Bismil belediyesinin düzenlediği ücretiz havuzda, 1 cankurtaran 3 temizlik görevlisi ve 1 güvenlik görevlisi görev yapıyor. Her türlü güvenlik önlemlerinin alındığı yüzme havuzu, haftanın son günü ile birlikte görevliler tarafından ilaçlanıp, temizlenerek yeni haftaya hazırlanıyor. Yüzme havuzu, pazartesi günleri haricinde haftada 6 günü vatandaşlara ücretsiz hizmet verecek.

5- 16 yaş arası çocuklara yüzme kursu

Yetişkinler Bismil Belediyesi Yaz Spor Okulları kapsamında yüzme öğrenmek isteyen 5- 16 yaş arası çocuklara yönelikte bay ve bayan eğitmenler tarafından kız ve erkek çocuklarımıza da farklı seanslarda ücretsiz yüzme kurs hizmet veriliyor. Kursla ilgili detaylı bilgi için 4442263 numarasını arayarak Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğünden bilgi alabilirsiniz.

bismil havuz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AÖL'den mezun olamayan öğrencilere müjde
AÖL'den mezun olamayan öğrencilere müjde
Yumurta üreticileri biraz nefes alacak
Yumurta üreticileri biraz nefes alacak