Hatipoğlu Bismil Halkıyla Buluştu

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ve Grup Hasret ilahi ekibi ile beraber Bismil halkı ile bir araya geldi.

Hatipoğlu Bismil Halkıyla Buluştu
Hatipoğlu Bismil Halkıyla Buluştu Bismilim.com
Bu içerik 2090 kez okundu.

Bismil Hükümet Konağın önünde açık alanda gerçekleştirilen programa çok sayıda vatandaş katıldı.

Hükümet konağın yanında düzenlenen konferansa ilgi çok büyüktü. Nihat Hatipoğlu ve grup hasret ilahi grubunu dinlemek için gelen vatandaşlar alanı hınça hınç doldurdu.

Konferansın başlaması için alana gelen Hatipoğlu, vatandaşların büyük sevgi gösterileriyle güçlükle sahneye çıktı. Halkı selamlayarak konuşmasına başlayan Hatipoğlu; “Peygamberimiz’in (SAV) mübarek hadis-i şeriflerinden bahsetti, gördüğü ilgiden dolayı büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti ve kendisini Bismil halkı ile buluşturan Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Kerem Süleyman Yüksel’e teşekkür etti.

Hatipoğlu konuşmasında Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V) hayatından kesitlerden bahsetti.

Peygamberin yol gösterici olduğunu belirten Hatipoğlu, konuşmasında; “Bizim özgürlüğümüz dünyamız ve ahiretimiz ama her şeyimiz Allah’ımız ve Resülümüzdür, yüce Allah bizi bundan ayırmasın kendine kul, habibine Allah bizleri ümmet eylesin. Bizim önderlerimiz belli, biz Hz. Muhammed’e tutkunuz, onun yolunu yol edinmişiz, O’nun sevdiğini sevmişiz, O’nun uzak olduğundan uzak olmuşuz, biz O’na teslim olmuşuz. Bu imanın bir gereğidir ve bizim imanımız böyle bir imandır, sallantıda olan bir iman değildir.” ifadelerine yer verdi.

İzleyicilerden 5 Vakit Namaz Kılma Sözü Aldı

Konuşmaların ardından vatandaşlardan beş vakit namaz kılma sözü isteyen Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, “Programı düzenleyerek bizi sizlerle buluşturan Bismi kaymakamına ve  protokol üyelerine teşekkür ediyorum” diyerek programını sonlandırdı.

Nihathatipoğlu bismil
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarihi eser operasyonu: 6 gözaltı
Tarihi eser operasyonu: 6 gözaltı
Her 4 saniyede 1 kişi sigaradan ölüyor
Her 4 saniyede 1 kişi sigaradan ölüyor